O nás

IMG_5208Jsme rodinná firma, která vznikala poprvé jako myšlenka v roce 2011 a v lednu roku 2012 jsme tuto myšlenku zhmotnili a otevřeli  kamenný obchod se zdravou výživou v Mohelnici. Tento obchůdek o cca 45 m2 nám začal být brzo malý a přestěhovali jsme se do větších prostor, kde je více místa pro zboží, pro velké zákazníky a taky pro ty nejmenší, kteří  většinou brázdí  po obchodě s vlastními nákupními vozíčky nebo si hrají v dětském koutku. Momentálně můžeme zákazníkům nabídnout něco kolem 3 tisíc druhů zboží a nabídka se stále rozšiřuje.

 

stockvault-fruits-and-vegetables139284Celý tento projekt je výsledkem životní filosofie. Nikdy jsme nechtěli být jen „Další zdravá výživa“.  V dnešní době je to přece „in“ a i tyto obchody u nás rostou jako houby po dešti. Ostatně to jde vidět i v našich supermarketech, které cítí potenciál a mnohé výrobky z těchto kategorií již nabízejí. To je v pořádku a lidé mají možnost si vybrat.  Děláme všechno pro to, aby zákazník byl spokojený, nehledě na to, jestli si něco koupí nebo ne. Někdy dokonce koupi nějakého produktu rozmluvíme, pokud si myslíme, že by byl pro jeho problém zbytečný nebo dokonce nevhodný.

Je naprosto přirozené si pomáhat. Pomoc není ale o tom „Co zato­?“ Tady není myšlena pouze pomoc materiální. Pomáhat se dá i jinak. Snad se to dá lépe vystihnout slovy Platóna: „Šťastný ten, kdo vidí štěstí své ve štěstí druhých.“

Doufáme, že se vám bude na našich stránkách či v kamenném obchodě líbit a uděláme vše, aby výše psaná slova nebyly planá, ale aby nesly ovoce.

 

Za tým Vitaharmonie

Blanka, Jana, Jirka